• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Neomezené volání

16. září 2016 v 8:54 | Nudistka |  Muži x ženy
Monika pravidelně před koncem pracovní doby volá svému příteli. Krátká hlášení o tom v kolik hodin přijde domů. Hlásí své příchody, zdržení i důvody. Občas se zeptá, co by chtěl uvařit k večeři, na co má chuť, kde se sejdou nebo jestli už byl venku se psem. Žijí spolu osm let a takhle to prostě mají. Vrtá mi hlavou, proč mu volá. On jí nikdy nevolá, volá vždy jen Monika.
Jednoho dne jsem nevydržela a řekla jí, ať mu nevolá, ať jde domů, bez toho aniž by hlásila předem, že je na cestě. A důvod? Trocha té psychologie: bylo by přeci hezké, kdyby ho překvapila a byla jednou taky trochu spontánní. Vymluvit se přeci může kdykoliv a na cokoliv. "Miláčku, jsem doma. V práci nám přestala téct voda, pustili nás dřív. Nějaká havárie nebo co."
Nešlo to. Nemohla to udělat. Byla vyděšená jen ze samotné představy, že by dorazila domů neohlášená, protože co kdyby tam měl návštěvu? Tajemství je venku.
Partner Moniku podvedl s EX přítelkyní po roce známosti. Monika je našla v jejich společné posteli. Zůstala s ním, snad mu to i odpustila, ale už mu nevěří. Volá proto, že má strach. Volá a hlásí se předem z jediného důvodu a to, že už ho nechce vidět v posteli s jinou ženou. Dávala mu potřebný čas na to, aby v případě, že jí podvádí, mohl zahladit stopy.

A proč ty mi nevoláš?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MirekČ MirekČ | Web | 14. října 2018 v 18:04 | Reagovat

Rozumná žena. Četla asi doc. Plzáka ... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama