• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Pro ženy

18. září 2016 v 13:47 | Nudistka |  Muži x ženy
Mirka je trochu praštěná a místy zmatená. Bez zaváhání vymění přátele a rodinu za prvního chlapa, který se jí postaví do cesty. Je třeba ji brát s velkou dávkou nadhledu a tolerance.
Mirka by si měla přiznat, že je nerada sama a proto byl každý její partner tak trochu vyžírka, mamánek a ten, co se štítí práce. Každému chlapovi kupuje dárky, kompletně jim na vlastní náklady pořizuje nový šatník. Nechtějí to po ní, ale také to neodmítají. Když je mateřské péče příliš nebo když jí nestačí v posteli, přestanou se ozývat. Nezvedají telefon a neodpovídají na SMS zprávy. Nechávají se zapírat.
Mirka pak volá na všechny strany. Přemlouvá přátele, aby s ní vyrazili do baru nebo hudebního klubu. Noc plná stížností. Má to těžké. Neví, kde je chyba. Místo toho, aby to hodila za hlavu a řekla si, že už nebude tak blbá, snaží se druhému udělat do hlavy díru. "Všichni chlapi jsou hajzlové."
Nehádejte se, nic jí nevysvětlujte. Mirka je dost stará na to, aby věděla, co chce. Která další třictka to neví? Po boku chlapa není sama sebou. Sama se sebou nedokáže žít a pak se diví, že její nejdelší vztah trval půl roku. Stále tatáž písnička. "Když on je Petr sportovec, tak to já asi budu sportovní typ. Pavel je tak trošku romantik, co se tváříš tak překvapeně, vždyť jsem romantická nebo co se ti zase nelíbí." Mně se to líbit nemusí.

Muži mají můj obdiv.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 signoraa signoraa | Web | 18. září 2016 v 17:14 | Reagovat

Jsem přeci jenom starší a životem otlučená, ale vím, že každý vztah by měl být založen na kompromisu a hlavně vzájemné toleranci. Pokud Mirka zůstane submisivní a bude se partnerovi ve všem podřizovat, nedopadne dobře.
Třeba jednou prozře. :-)

2 nudistka nudistka | Web | 9. listopadu 2016 v 14:49 | Reagovat

[1]: signoraa, může jen souhlasit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama