• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Pozvánka na oslavu narozenin

10. října 2016 v 10:58 | Nudistka |  Muži x ženy
Ondřej měl osmnácté narozeniny, sbalil se a odjel. Neměli jsme čas to s ním oslavit, večírek se nekonal, oslavenec nedorazil. Brno mu bylo malé, vlastně to nebylo poprvé, co utekl. Utíkal za přítelkyní přes půlku republiky.
Zavolala mi Ondřejova máma, zněla ustaraně, jestli o něm něco nevím, jestli jsem ho neviděla. Zase zdrhnul a nikomu nedal vědět. Tentokrát to bylo vážné. Na výučním listu mu nestačila zaschnout barva a Ondřej byl pryč. Odmítl další studium, vzhledem k jeho výsledkům plně hrazené školou. Nic ho ve škole ani doma nedrželo. To zburcovalo celou jeho rodinu. Už to nebylo jen mezi Ondřejem a Terezkou, byli v tom všichni, nejbližší rodina, příbuzní, spolužáci i kamarádi.
Terezka byla jeho první velká láska. Udělal by pro ni cokoliv. Kamarádi se mu smáli, že tak blbne kvůli jedné holce. Rodiče si nevěděli rady, zákazy ani prosby nezabíraly.
Ondřej se nastěhoval k Terezce, kde bydlel společně s její mámou a třemi sourozenci. Prodával na náměstí ve stánku ovoce a zeleninu, pracoval jako pomocná síla v kuchyni a taky jako obsluha v herně. Po půl roce se vrátil domů. O dvanáct kilo lehčí Ondřej přiznal porážku.
Vrátil se, ovšem Terezky se nevzdal. Dojížděl za ní další dva roky. Víkend, co víkend. Po pěti letech utekla pro změnu Terezka do Plzně s o deset let starším chlapem. Jako zpola narozeninový dárek na rozloučenou dostal Ondřej od Terezky Kinder vajíčko, gel na vlasy a tkaničky do bot.

Kde domov můj?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 10. října 2016 v 12:31 | Reagovat

Takhle to v životě bohužel někdy chodí :-?

2 nudistka nudistka | 7. června 2017 v 8:18 | Reagovat

[1]: Eliss, ano někdy to chodí i takhle

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama