• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Jízdní řády

18. prosince 2016 v 14:31 | Nudistka |  Muži x ženy
Dvě hodiny ráno a Soňa s doprovodem dvou kamarádek kdesi v ulicích města, v místech kam vkročí jen ti nejodvážnější z nás. Marně tou dobou vyhlížely noční autobus. Jeden jim ujel a na další by si podle jízdního řádu musely počkat dobrou hodinu. Řekly si, že čekat nebudou a navíc jim byla zima. Do baru se také vracet nechtěly a tak se rozhodly jít pěšky. Pozdě v noci a stěží na nohou vyrazily k nejbližší stanici metra, kde by mohly nastoupit na jiný spoj autobusu nebo si zastavit taxi. Metro samozřejmě tou dobou ještě nejezdilo.
Před sebou měly nemalé stoupání do kopce, ale to je neodradilo. Neušly ani patnáct metrů a zpoza rohu se vyřítila skupina pěti mladíků. Pokřikovali, smáli se a upíjeli z lahve, kterou si předávali z ruky do roku. Klára beze slova vystřelila proti skupince mladíků, a když je míjela, vykreslila velký oblouk. Za ní se s křikem rozběhla Zuzana. Soňa se zastavila a nevěřícně se za nimi dívala. "Kam běžíte, holky?" zavolala, ale ani jedna se neohlédla.
Nechaly jí samotnou na ulici proti pětičlenné přesile. Soňa pokračovala v chůzi, pomalu se blížila ke skupince, když od nich byla asi na vzdálenost pěti metrů, všimla si, že jeden z těch mladíků, co šel nebo se spíše klátil uprostřed, má stažené kalhoty a v ruce si drží svůj penis. V ten moment jí útěk kamarádek začal dávat smysl, došlo jí, že zůstala sama a taky to, že kdyby se na ni vrhli, boj by pravděpodobně prohrála. Nedala se ovšem na útěk po vzoru svých kamarádek, na ten se jí zdálo už pozdě. Měla strach, ale ten se snažila skrýt. Prostě si šla dál a dělala, že tam nejsou, že je nevidí. Oni ji, ale viděli a začali na ni pokřikovat: "Odpanění pět set, připuštění sedm set."
Soňa se připustit nedala a na odpanění bylo tou dobou už pozdě. Žádný z mladíků se jí nechystal násilím k něčemu nutit. Byl to jen nevhodný žert z opilosti, který neměl a také nedošel dál, než za hranici obnaženého údu mladíkova a skutečnost, že ne vždy my holky držíme při sobě.

Není odvážné psát, ale žít, co bylo napsáno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 beallara beallara | Web | 18. prosince 2016 v 21:24 | Reagovat

Né nadarmo se říká, že v nouzi poznáš přítele...asi bych si takových pseudokamarádek nedokázala vážit :-!

2 in-dark-side in-dark-side | Web | 18. prosince 2016 v 22:15 | Reagovat

pěkný blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama