• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Svatební šaty

29. ledna 2017 v 14:48 | Nudistka |  Muži x ženy
Lindě je 29 let, před čtyřmi lety se vdala za Davida, protože se měli rádi. Seznámili se v práci, ona byla za pokladnou a on hlídal zákazníky, jestli náhodou nekradou zboží. Začalo to někde mezi regály na úseku chleba a pečiva.
Někdo se má rád a jiný má rád bramborovou kaši s kuřetem. Osobně miluju, když je kůžička pěkně křupavá, to ale neznamená, že na svých chutích a pocitu "mít rád" udělám životní rozhodnutí stát se vdanou paní. I když láska u některých partnerů prochází žaludkem, nemusí to vždy končit dobře, protože toho, co máme rádi, se můžeme zajíst nebo si uhnat koliku či vředy.
Šťastně vdané Lindě pár měsíců po svatbě obestavili bankovní účet, protože její manžel měl dluhy, o kterých do té doby nevěděla, ale to ji neomlouvá. A protože ho měla ráda, uvěřila všem jeho výmluvám a slibům jak své dluhy zaplatí. David byl zřejmě spokojen se svým výkonem, ale Lindiny rodiče se mu přesvědčit nepodařilo. Hned při první návštěvě dostal mezi dveřmi od tchána po tlamě.
Zřejmě těch pár dobře míněných ran bylo málo, protože Davidovi dluhy rostly. Za co utrácel peníze, se Linda nedozvěděla, domů je nestačil donést. Snad proto se rozhodli odstěhovat do hlavního města tzv. za lepším. Ne na každého v hlavním městě čekají s otevřenou náručí. David vystřídal za dva roky tři zaměstnání. Jedni ho vyhodili a druhým dal výpověď sám. Věčně nespokojený David byl oběť a Linda rukojmí.
David byl bez práce a k hledání nového místa se neměl. Linda mu tedy domluvila pohovor u svého zaměstnavatele, ten Davida z důvodu časové tísně přijal i bez potřebné praxe v oboru. Tou dobou Linda podala za svého manžela návrh na oddlužení. V insolvenci viděla jejich poslední naději, to by ale musela být provdaná za jiného chlapa a nesměl by to být David, aby to ještě víc nepohnojil. Když už se všechno hroutí, tak pořádně. Linda zjistila, že je v osmém týdnu těhotenství.
David ve zkušební době naboural firemní auto. Stěžoval si, že je nedoceněný a málo placený. Po půl roce jej vyhodili, to už ale Linda byla doma na rizikovém těhotenství, po té, co se psychicky zhroutila. Linda poradila zdravého chlapečka, do práce se už nevrátila, po té vší ostudě, nemohla a ani nechtěla. Davida vyhodili po té, co zjistili, že v práci krade. Okrádal zaměstnavatele a neštítil se okrást ani svoji kolegyni, prostě si šáhnul do její peněženky pro pár papírových drobných.
Víte, co se říká: Důvěřuj, ale prověřuj. Milé nevěsty, než si oblečete svatební šaty, nezapomeňte si prolustrovat svého ženicha.

Když má jeden druhého rád, není co řešit aneb za manželku své pozérství neschováš.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 29. ledna 2017 v 15:03 | Reagovat

Mám další dobrý důvod proč se nechci vdávat :-D

2 Joina Joina | Web | 29. ledna 2017 v 15:54 | Reagovat

Ahoj nudistko, perfektně napsaný článek jakoby z Tvého života :-) Život prostě není fér a za hodně špatného může lidská hloupost a důvěřivost, jako v Tvém článku :-(

3 nudistka nudistka | Web | 29. ledna 2017 v 16:00 | Reagovat

[1]: Eliss, jsem na tom stejně, další důvod proč se nevdávat. ;-)

[2]: Ahoj Joina, každý z článků, který jsem napsala je ze života, ať už mého nebo mých přátel či známých. Jsem ráda,že se ti dobře četl, byť nekončí šťastně. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama