• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Ledové království

19. února 2017 v 12:32 | Nudistka |  Muži x ženy
Kamila nastoupila do nové práce na místo jedné z kolegyň, která byla nucena odejít. Byla stejně stará nebo spíše mladá jako já, ale na rozdíl ode mne byla tou dobou již vdanou paní. Bohužel v rozluce s manželem.
Nejdříve si sbalila to nejdůležitější, co se jí vešlo do dvou igelitových tašek, následně se odstěhovala, po té podala žádost o rozvod a nakonec měnila zaměstnání. Na jednoho člověka poměrně dost změn v jednom čase.
Kamila nepatřila k ženám, které by se nepřízní osudu nechaly udolat. Nepropadala žádné panice, hysterii ani zoufalství, byť by měla právo se vykřičet či vyplakat. Na první pohled to zvládala s přehledem a velmi klidně, ovšem nikdo neví, jak se cítila uvnitř.
Sbalit si jen to nejnutnější, vše ostatní nechat svému manželovi v bytě, který měl být jejich společným domovem, byl krok do neznáma. Bolest z ponížení násobená skutečností, že bude vybavení domácnosti splácet Kamila, zatímco její manžel Štěpán si to bude rozdávat s jinou na sedací soupravě, kterou společně vybírali, byla zdrcující.
Kamilu ovšem více trápil rozvodový proces, tedy horizont, kdy mělo dojít k rozhodnutí soudu a jejich manželství s konečnou platností rozvedeno než fakt, že ji Štěpán podvedl s její vlastní sestrou a ona je načapala takzvaně in flagranti.
Žijeme v době, kdy cítit bolest nebo ji dát najevo, je považováno za slabost. Slabý je ten, jenž bolest necítí nebo ji předstírá, aby zapůsobil na druhé. Není odvážné psát, ale žít, co bylo napsáno.


I ledové království jednou roztaje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 28. února 2017 v 19:31 | Reagovat

Chtíč je svinstvo :-(

2 nudistka nudistka | 3. března 2017 v 10:31 | Reagovat

[1]: Eliss, souhlasím, bývá to tak, že kdo chce víc, nemá nic

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama