• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Student agency

4. března 2017 v 8:00 | nudistka |  Muži x ženy
Věra přerušila studium na vysoké škole a odjela s přítelem Milanem do zahraničí tzv. na zkušenou. Nejmenovaná agentura jim zajistila práci a možnost studia anglického jazyka na jedné z tamních škol. Bydleli v malém bytě společně s dalšími čtyřmi lidmi.
Všichni jsme Věru obdivovali a fandili jí. Nebyla zrovna typ, který by se hrnul do světa. O to větší strach jsme o ni měli, ale se vším se statečně poprala, ať už to byl nedostatek soukromí, minimum volného času nebo společné bydlení s přítelem, s kterým se do té doby scházela dvakrát do týdne.
Kromě získávání nových přátel se Věra naučila dělit o své věci, dodržovat určitý režim a pořádek, jinak to na tak malém prostoru ani nešlo, chtěla-li se všemi dobře vycházet. Člověk by řekl, že tato zkušenost jejímu vztahu s Milanem prospěje a utuží jej, je-li co.
A opravdu bylo, co utužovat vzhledem k tomu, že Věře začalo na Milanovi vadit všechno, co do té doby milovala a považovala za roztomilé. Začala si více všímat jeho nedostatků, ale nechtěla pětiletý vztah ukončit jen proto, že po sobě hned neuklidí a své spodní prádlo místo do koše na prádlo pohodí na podlahu v koupelně. Tiše za ním chodila a uklízela vše, co za sebou trousil. Celého půl roku se snažila pochopit, kdy se z něj stalo čuně a z ní jeho osobní hospodyňka.
Po šesti měsících přijela Věra do Čech. Nemohli jsme si nevšimnout, že se vrátila sama. Milan se rozhodl zůstat. S Věrou byli domluvení, že si prodlouží přerušení studia o dalších dvanáct měsíců a přijede za ním zpátky.
Věra se zdržela asi měsíc a jak slíbila, tak také udělala. Vrátila se k Milanovi, i když se mezi tím seznámila s Honzou. Byl asi o deset let starší. Vypadal, že ví, co chce. Byl sice náladový, pracovně vytížený, ale věděl, co má Věra ráda a co potřebuje slyšet. Následující rok si Věra s Honzou dopisovala a když to dovolila příležitost, volali si. Honza čekal, kdy se Věra rozhodne a ukončí vztah s Milanem, ve kterém se necítila dobře.
Chyběl jí ovšem impulz, důvod proč odejít. Po necelém roce jí jeden takový důvod Milan nechtěně poskytl a to jeho zálibu v erotických videích s holčičkami. Holčičkám bylo sice už patnáct let, ale stále to byli holčičky. Nahé a lascivně pózující dívenky, to měl rád, to jej vzrušovalo. Historie prohlížeče byla takových webových stránek s fotkami a videi plná. "Jak to, že jsem si toho nevšimla dřív?" čertila se Věra a byla v šoku.
Po nečekaném objevu se Věra definitivně rozhodla ukončit vztah s Milanem a nadobro se vrátila do Čech, do Prahy, kde měla rodinu, přátele a kde na ni čekal Honza. Obnovila studium na škole, úspěšně se začlenila do řad studentů, ale co se jí nepodařilo, bylo přesvědčit Honzu, že je připravená začít nový vztah. Honza nepotřeboval přesvědčovat, nestál ani o důkazy lásky, Honza se chtěl jen Věry zbavit a nevěděl jak. Začal se vymlouvat a všelijak vytáčet než prasklo tajemství, že Honza sám není tak volný a svobodný jak se tvářil. Tou dobou měl totiž již několikaměsíční známost, jmenovala se Jitka.Kdo chce víc, nemá nic. Není lepší být sama? Ne, není. Buďte zrcadlem druhým, ale i sami sobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 beallara beallara | Web | 4. března 2017 v 19:12 | Reagovat

Zapeklité, ale vždy má v životě vše svůj smysl, takže jednou bude za vše vděčná :-)

2 Ježurka Ježurka | Web | 5. března 2017 v 16:33 | Reagovat

No, smutné, ale asi nutné. Ani jeden určitě nebyl ten pravý. Však on si ji najde, nebo ona jeho?

3 nudistka nudistka | Web | 29. března 2017 v 11:50 | Reagovat

[1]: beallara, ano i taková zkušenost měla jistě svůj smysl.

[2]: Ježurka, souhlasím, i něco zlé je pro něco dobré, někdy i nutné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama