• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Ulice poslední díl

3. března 2017 v 10:30 | nudistka |  Muži x ženy
Michala žila s Jiřím v pronajatém bytě 1+1. Více jak osm let tvořili pár. Společně se protloukali životem. Pro nedostatek peněz měla Míša tři zaměstnání. Lítala z práce do práce a Jiří? Ten si vystačil s jednou prací.
Pro Míšu byl každý den stejný. Z práce do práce, nákupy, uvařit a spát. Jednou týdně na pivo a pak sex, aby se neřeklo, pro pocit, že aspoň něco funguje. Jednou do roka dovolená. Když se dařilo, dovolili si jet na výlet po Čechách, což bývalo výjimečné. Většinou se neshodli na tom kam.
Míša pomalu ztrácela elán, chuť a iluze. Ve věku třiceti šesti let byla svobodná a bez dětí. Měla jen dluhy a pohodlného přítele. Přežívala, ale stále věřila, že ji Jiří miluje, že mu může důvěřovat a že snad jednou bude líp.
Nebylo. Loni na jaře se i tato iluze rozplynula. Jiří měl v práci srdeční příhodu. Do nemocnice jej odvezla přivolaná rychlá záchranná služba. Doktoři se mu snažili pomoci, ale Míše její situaci nijak neulehčili. Jako pouhá družka nikoliv manželka či rodinný příslušník neměla právo na informace o Jiřího zdravotním stavu.
Odmítavý postoj měla i Jiřího rodina včetně jeho již dospělých dětí, které Míšu dobře znali, ale v dané chvíli se s ní odmítali bavit.
Jiří v nemocnici nakonec zemřel a zlomená Míša se psychicky zhroutila. Nemohla dělat nic. Nedovolili jí Jiřího navštívit v nemocnici, dokud to bylo ještě možné, nemohla se podílet na přípravě pohřbu ani se jej účastnit.
Po osmi letech byla jednou nohou na ulici. Bála se o střechu nad hlavou, protože nájemní smlouva byla psaná na Jiřího. Ze dne na den neměla přístup k penězům, protože si je nechávala posílat na Jiřího účet a ten byl teď mrtvý. Vyhodili jí z práce, protože zaměstnavatel neměl pochopení pro několika denní absenci, byť se omluvila.
Osm let života s člověkem, o kterém si myslela, že mu může věřit, že ji miluje, byl pryč. Realita byla krutá, Jiří byl svině chlap. Nechal se živit, platit za sebe dluhy a přitom si schovával peníze. Co neschoval, posílal jako splátku na byt. Ano, koupil si byt, o kterém Míša nevěděla. V bytě bydlela jeho dcera. Na jedné straně vzorný otec a na druhé straně prolhaný, neschopný nebo snad všeho schopný milenec žijící na úkor své přítelkyně. Není tedy divu, že se jeho rodina neměla k tomu, aby Míše dala její peníze, když jim více jak osm let finančně pomáhala, aniž by to sama tušila. Proč by s tím teď měla přestat, že.


Není nutné, aby teklo proudem, stačí, když kape. Pusťte si žilou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 3. března 2017 v 16:57 | Reagovat

Co všechno může udělat láska...

2 Vencca Vencca | Web | 22. března 2017 v 10:51 | Reagovat

Ty brďo a nebyl by taky někdy nějaký happy end?

3 nudistka nudistka | Web | 29. března 2017 v 11:48 | Reagovat

[1]: Eliss, lásce neporučíš, ikdyž ...

[2]: Vencca, ráda bych. Až nějaký happy end bude s radostí se podělím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama