• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Zrození hrdiny

5. června 2017 v 9:53 | nudistka |  Muži x ženy
Iveta ve vztahu k mužům dodržovala a snad stále dodržuje přísné osobní zásady a pravidla. Zadaní muži jí nevadili, pokud neměli ke své partnerce závazek. Ovšem ženatý muž byl pro ni mrtvý muž. Nikdy si nezačínala s kolegy z práce a to ani tehdy, když se jí kolega opravdu líbil. "Prostě ne, čemu na tom nerozumíš?" odsekávala.
Dvakrát do téže řeky nevstupovala. Měla dobrou paměť a na druhé šance nevěřila. "Zklame jednou, zklame znovu." říkávala. Co si pamatuji, nebyla nijak vybíravá. Scházela se s elektrikářem, automechanikem, fyzioterapeutem, grafikem, podnikatelem s párky, fotografem nebo s majitelem stavební firmy. Měla milence z řad vysokoškolsky vzdělaných až po ty, kteří se, chce se mi říct, jen vyučili, ale o titulech před a za jménem to nebylo.
Jednou mi u sklenice vína vyprávěla o schůzce na slepo. "Bylo to první a taky poslední rande." zdůraznila. "S ním, nikdy." Byla jsem zvědavá na to, co to bylo za exota. "Přijel ve Ferrari." začala, snad aby mne ohromila a taky že jo. "Pane jo." obdivně jsem hvízdla. "To nebyl žádnej chudáček." dodala jsem a ona přitakala. "Nebyl, to máš pravdu, ale to chování?" povzdechla si. "Nejdřív mi vytknul, že je ze mne cítit kouř." odmlčela se. "Pak mě zavezl do svého podkrovního bytu 7 + kk s terasou a rohovou vířivou vanou." pokračovala. "Zřejmě měl pocit, že si z toho prostoru sednu na zadek a ono ne."
Nakonec to vzdal. Iveta dělala jako že jeho narážky na velkou a prostornou ložnici nechápe, jako že neví, co se od ní chce, jako že je typická blondýna až na to, že nemá na těle ani jeden jediný blond chloupek. Odvezl jí do malé, ale velmi luxusní restaurace s krásným výhledem na město. Tušila, že na takové místo by se v životě nedostala, neboť bylo nám smrtelníkům zapovězeno.
Vychutnávala si víno a výhled. Nesměle se usmívala na obsluhu a prsty naznačovala, aby se její doprovod ztišil. Nikoho a ani jí samotnou nezajímalo, že její "superman" není tak super, jak se na první pohled mohlo zdát. "Když se miluju, tak si zásadně nesundávám tričko, teda teď už to nemám zapotřebí." Nadechl se a pokračoval "Nelíbil jsem se sám sobě, měl jsem ošklivé břicho, víš." přikývla jako by věděla. "Byl jsem na plastické operaci, nechal si odsát tuk a vytvarovat břišní svaly, vypadá to, že jsem namakanej, chceš to vidět?" a začal si vytahovat košili z kalhot. "Ne, díky." zarazila ho a upila vína. To se ho dotklo. Její nezájem ho zaskočil. Nebyla ani trochu zvědavá. "Tak asi zaplatíme." pronesl chladně a vytáhl peněženku.
Při placení rozsypal nervózní superman obsah své peněženky pod stůl. Iveta se zavrtěla, chtěla mu pomoct, ale místo slov díků přišla studená sprcha. "Neboj se, dneska ti ještě mezi nohy nepolezu." a bylo dokonáno. "Taková ostuda, chápeš to?" upřela na mne tázavý pohled. Nechápala jsem. Iveta se v tu chvíli zastyděla, v duchu si nadávala "Že já kráva na to skočila." Byla rudá od hlavy až k patě. "Nasedni, odvezu tě." nabídl se. "Neobtěžuj se, půjdu pěšky." "No a od té doby mu nezvedám telefon." zakončila své vyprávění.

Jaké super schopnosti Vám na muži imponují?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 beallara beallara | Web | 5. června 2017 v 13:52 | Reagovat

Tak mě v první řadě velice imponuje, pokud je muž soběstačný a finačně gramotný.
Dále se mi líbí, pokud se chová jako muž, to se týká i mužských prací. Nebere mě pečící chlap, který nepřivrtá hmoždinku.
Hygienu beru jako samozřejmost a čistý vzhled jako nezbytnost.
Prostě chlap, co má koule. :-)

2 signoraa signoraa | Web | 5. června 2017 v 22:58 | Reagovat

Spíš co mi vadí je: snaha upoutat na sebe pozornost, at' to stojí, co to stojí, hulvátství, lenost, sobeckost, zápach...
S mým mužem jsem už 43 let a i když mě občas vytočí (nebo já jeho) :-D , neměnila bych.

3 pepinotheimer pepinotheimer | 7. června 2017 v 6:43 | Reagovat

Muž, který má koule je divočina a tyhle věci vůbec neřeší:):) [1]:

4 nudistka nudistka | 7. června 2017 v 8:00 | Reagovat

[1]: beallara, souhlasím, muž by měl být soběstačný a gramotný. Nerada bych dopadla jako známá, která až po svatbě zjistila, že její milý je až po uši zadlužený, takhle určitě ne. Ocenila bych i muže "kuchaře", nerada vařím, ale pokud mi doma vymění žárovku, nebudu se zlobit. Mužské práce zastávám já, bylo by víc jak příjemné, kdyby se toho ujal muž, ale ... ono se to bojí, aby to nedostalo ránu. No tak, co na to říct. Muž by měl splňovat jak já říkám všech 5P.

[2]: signoraa, jednoho takového hulváta jsem potkala včera, šlo o skupinku čtyř mužů v oblecíh, zřejmě z nějaké kanceláře a ten nejstarší z nich vedl zajímavý monolog, co slovo to vulgarita. Dokonce se tomu i smál, ale sám. Jeho kolegové to nijak nekomentovali, zůstalo to beze slov. Každopádně mne a ještě jednu ženu, šly jsme za nimi, to docela šokovalo. Podívaly jsme se na sebe a já té cizí ženě řekla: "To bych nečekala od pánů v oblecích." A ona doplnila: "Že, chovají se jak dobytek." Musela jsem přitakat, měla pravdu, pojmenovala to správně. Být s partnerem 43 let dá jistě práci, to zasluhuje velký obdiv.

[3]: pepinotheimer, muž divočina by měl být lovec, měl by vědět jak se zachovat ve chvíli, kdy jde o život. Jistě by mě nenechal v lese drkotat zuby a rozdělal by oheň, ale pokud by mě vypípal svým "hňupstvím" a i ptáci v korunách stromů by zdrhli, bylo by lepší, kdyby mlčel nebo se odebral do své nory či jeskyně, podle toho, kde zrovna přebývá. I v té jeskyni by sním snad nějaká žila, přesto by to mělo mít úroveň. Pokud muž, který má koule neřeší svoji existenci pak se obávám, že si jej žena sice rozbalí, vyzkouší ale nakonec mu stejně zamavá a řekne Čau.

5 pepinotheimer pepinotheimer | 7. června 2017 v 18:51 | Reagovat

Muž lovec klidně oheň rozdělá, klidně něco uloví, klidně tě zahřeje, ale co vlastně udělá ta žena?....Bude sedět na místě a čekat?....Takovou bych nechtěl:):) Ani za nic!!!!:):) Neboť v tu chvíli není muž hňup, ale žena hňupka:):) Jen čekající na gentlemanství ve chvíli, kdy jde o život!!:)
[3]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama