• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Hummer H3

16. července 2017 v 9:50 | nudistka |  Muži x ženy
Hanka měla ráda velká a silná auta. Mezi její nejoblíbenější patřil a snad do dnes stále patří Hummer H3. Byla to láska na první pohled. Nejmladší z bratrů si ji získal pro svoji sílu, ale když se člověk zamyslí, zjistí, že byť je to vůz s vojenskými kořeny do města je zcela nepraktický. Obloukem se dostávám k otázce praktičnosti mužů, kteří si takovéto auto pořizují.
Člověk je tvůrcem svých myšlenek ať už vědomě či nevědomě a tak ani jedna z nás nebyla překvapená, když se po Hančině boku objevil o patnáct let starší a dobře situovaný Radim, který tohoto teréního krasavce vlastnil.
Radim byl černou ovcí své rodiny. Na přání otce vystudoval práva, ale nevěnoval se jim. Založil si stavební firmu, která prosperovala a tak si mohl dovolit podobnou výstřednost. V garáži u dvougeneračního domku mu stála čtyřkolka. Hanka se nenechala dlouho přemlouvat, byla nadšená. Trávili spolu všechen volný čas, jezdili po výletech a popíjeli šampaňské místo vody, ovšem žádná idylka netrvá věčně.
Není všechno zlato, co se třpytí. Přesto, že jí Radim přitahoval a imponoval, otálela s tím, aby mu dala. Snad to bylo proto, že měl dceru a brával si ji k sobě jednou za čtrnáct dní. "Má dceru." zněla překvapeně. "Nechci jí dělat macechu, vždyť bych mohla být její starší sestra." křižovala se.
Nespala s ním možná proto, že si až moc věřil nebo pro jeho slabost, závislost na drogách. Ano, šňupal. Proč? Protože na to měl. Přestal se skrývat. "Jak může fungovat?" ptala se. "Nemůžu od něj něco chytit?" bála se.
Přestala mu zvedat telefon. Neodpovídala na sms zprávy. "Jak mu to mám říct?" chtěla poradit. Radim zřejmě vytušil, že se něco děje. Vyřešil to po svém. Na záplatu záplata. Přesto všechno ji nepřestával vyhledávat. Až mu jednou zavolala zpátky. "Ahoj, díky za zprávu, ale já se nejmenuji Pája a včera večer jsme spolu určitě nebyli." Nastalo trapné ticho. "S kým si teda byl?" ptala se. "S kamarádem." odpověděl bez zaváhání. "Jasně a kamaráda budeš oslovovat Pájo a posílat mu pusinky s přáním?" začínala být naštvaná. "Proč mi lžeš?" Neodpověděl. "Co po mně chceš?" vyštěkla. "Chci tě vidět."
Co muži chtějí? Radim už nebude jiný a Hanka nebyla zrovna ženou, která by se jej snažila zachránit ze sparů lacinejch holek, alkoholu a tvrdých drog. Už se neviděli.

Co děláte, když chcete žít? Čím léčíte duši?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 16. července 2017 v 22:12 | Reagovat

Když je žena hodně zamilovaná nevzdá se muže ani kvůli jeho závislostem...

2 King Rukola King Rukola | Web | 17. července 2017 v 10:01 | Reagovat

"zbloudilý nudista!". exhibicionista?

3 beallara beallara | Web | 21. července 2017 v 14:29 | Reagovat

Úplně na férovku, vždyť mě znáš.
Takoví chlapi, o kterých si psala, tedy Radim, se neptají a ti si berou.
Berou si hned a okamžitě, s takovou pipinou by se nezahazoval. Jsou to vesměs arogantní boháči, kteří mohou mít každý večer jinou koksovou princeznu.
Na léčení duše je potřeba čas, odstup a hlavně vychladnout. A bez vytloukání klínů :-)

4 Čerf Čerf | E-mail | Web | 21. července 2017 v 14:59 | Reagovat

"...a při brigádě v Uhelných skladech si vypěstoval závislost na koksu" :-). Jaj, závislostí mám samozřejmě dost, jako asi každý člověk, ale silná auta (popravdě - ani ta slabá), karbonizovaná fosilní paliva ani obdiv k podobným Radimům mezi ně nepatří.

5 nudistka nudistka | Web | 6. srpna 2017 v 16:21 | Reagovat

[1]: Eliss, na základní škole jsem měla předmět "rodinnou výchovu" a ten vedla paní učitelka v důchodovém věku, moudrá to žena. Nikdo jiný nebyl, kdo by ten předmět vyučoval. Tehdy nám tato životem zkušená dáma řekla jedno moudro "Děvčata, nikdy se nesnažte odnaučit alkoholika pít alkohol, nepovede se Vám to a se zlou se potážete." Měla pravdu. Láska neumí zbavovat závislosti ať už je to alkohol nebo jiné drogy.

[2]: King Rucola, vítej nudisto.

[3]: beallara, souhlasím, že šlo o boháče, který mohl mít každou, ale i boháči mají slabé chvilky. Člověk nejvíc touží po tom, co mít nemůže. Vytloukat klín klínem pomáhá, ale nemá to dlouhého trvání ... bohužel krátká životnost.

[4]: Čerf, abych byla upřímná, netuším, kde přišel ke koksové závislosti. Vlastně jsem se o to nikdy nezajímala, nikdy jsem se na to Hanky neptala. Dnes už je na takové otázky pozdě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama