• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Sex seznamka

22. července 2017 v 8:00 | nudistka |  Muži x ženy
Michal se seznámil s Terezkou, mladou a naivní slečnou. Vyučila se, stěží, ale vyučila na prodavačku a to jí dle všeho stačilo. Jak jsme postupem času zjistili, nečinila na sebe vysokých nároků. O to náročnější, ale byla na svého partnera.
Terezku živila maminka, tedy do doby než toto břímě přešlo na Michala. Terezka byla nepracující, neměla vlastní příjem, ale to ji nevadilo, protože do té chvíle jí kapesné dávala maminka a nově přítel. "Kdo za tebe platí sociální a zdravotní pojištění?" ptala jsem se ze zvědavosti. "Stát ho za mne platí." odpověděla jako bych byla úplně blbá. "Ty stále studuješ?" vyzvídala jsem. "Ne, nestuduju." odsekla mi. "Tak potom ho za tebe stát neplatí." "To znamená, že sis našla práci?" pokračovala jsem ve výslechu. "Já nemusím pracovat." vysvětlila mi. "Aha, takže si pojištění platíš sama?" nenechala jsem se odbýt. "Už jsem ti říkala, že ho za mne platí stát, čemu z toho nerozumíš?" začala se čertit a pohledem pátrala po Michalovi, snad aby ji vysvobodil z mých všetečných a hloupých otázek.
Jen pro vysvětlenou, Terezka nikdy neslyšela o úřadu práce, nebyla hlášena jako nezaměstnaná. Musela se zajisté velmi divit, když jí přišel dopis od zdravotní pojišťovny s vyčíslením dlužné částky včetně penále na zdravotním pojištění. Kdo to nakonec zaplatil? Maminka nebo přítel?
Samozřejmě, že to platil Michal, byla to jeho povinnost, očekávalo se to od něho, tak jako že jí bude všude vozit autem, kupovat jí dárky a brát na dovolenou. "Miláčku, potřebuji, aby si mne odvezl ke kamarádce." výskala do telefonu nadšením. "Tezerko, ale já nemůžu, jsem v práci." odpověděl jí, co nejsladčeji to šlo. "Tak ty mne neodvezeš? Ty mě nemáš rád!" a třískla s telefonem.
Vysvětlete malému dítěti, že když je tatínek v práci, jen tak se nesebere a nepůjde mu koupit lízátko. Když už budete u toho vysvětlování, vysvětlete také tomu dospělému muži, že si nemá začínat s mladou holčičkou, která je tak hloupá, že krkání je u ní nemoc, ale prdění je něco, co jí partner dělá naschvál, aby ji vytočil. "Fuj, ty ale smrdíš."
Přiznejme si, že Terezka mnoho rozumu nepobrala, ale za to měla jiné přednosti jako například velké poprsí a pohybové nadání, které uplatňovala především v posteli výjimečně na místech jako zadní sedadlo auta, veřejné toalety či lavička na dětském hřišti.
Byly dny, kdy se v Terezce probudilo cosi, co by se dalo nazvat lidskostí nebo soucitem jako onehdy, když jí onemocněl králíček, kterého dostala od Michala k narozeninám. "Miláčku, musíš s ním jet k doktorovi, je nemocný." prosila. "Podívej se jak trpní." fňukala. "Ano, Terezko, nejdřív se podívám, kde je nejbližší zvěrolékař a kolik to bude stát." Terezka chvilku přemýšlela nad tím, co Michal řekl a pak mu vysvětlila, že takový doktor nic nestojí, že je to zadarmo, protože ona také u lékaře nic neplatí. "Tak už jeď a nezdržuj se." vyháněla ho. Ten den trpěl nejen králíček, ale i Michal.
S Terezkou jsme se nikdy nenudili, co slovo to perla. Po roční známosti s Michalem se pokoušela o to najít si práci. Zřejmě si říkáte, že na ní začal mít Michal dobrý vliv. Bylo to spíše rozpačité a úsměvné. Vzpomínám si, že pracovala v květinářství. Vydržela tam tři týdny, pak dala výpověď, protože ji pan majitel dělal sexuální návrhy. V prodejně se značkovou dámskou módou se zdržela asi týden, tam ji pro změnu šikanovaly kolegyně. Poslední pokus z její strany o pracovní zařazení proběhl v obchodě s bižuterií, tam vydržela nejdéle, než ji sami vyhodili. Neseděla pokladna a ztratil se pánský řetízek kolem krku, shodou okolností velmi podobný tomu, který od Terezky dostal Michal. Jeho chrastění jej prozradilo. Terezka žila v sebeklamu, že se jedná o stříbro.
"Tak už konečně otevři oči." říkáte si, ale kdeže náš Michal v tom lítal. Ukončila to sama Terezka. Našla si někoho jiného. Někoho prachatějšího.

Smrdí Vám nebo nesmrdí peníze partnera?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 beallara beallara | Web | 29. července 2017 v 8:22 | Reagovat

V partnerství, které není založeno jen na roztahování půlek, tam se o penězích hovoří normálně, protože být finančně gramotný je velice důležité.
Terezka je kráva a možná by se měla roztahováním půlek živit, asi to bude jediná kategorie , která by jí šla.
...a sociálku může hradit pasák.

2 Ježurka Ježurka | Web | 1. srpna 2017 v 13:40 | Reagovat

Doufám, že taková hloupoučká naivka může existovat jen ve virtuálním světě.

3 nudistka nudistka | Web | 6. srpna 2017 v 16:10 | Reagovat

[1]: beallara, s partnery jsem vždy mluvila otevřeně, ať už šlo nebo nešlo o peníze. Co jsem ovšem nikdy neměla a mít nebudu je společný účet. Poslední dobou to pár slečen, žen v mém okolí řeší a já si ťukám na čelo, když je slyším mluvit o tajných účtech či obálkách. To je mi upřímnosti ve vztazích. S pasákem si mne dostala, brečím smíchy...někdo si to prostě umí zařídit.

[2]: Ježurka, bohužel to není virtuální svět, ale svět, ve kterém žijeme. Terezka není totiž široko daleko jediná slečna, která zvolila tuto cestu ...

4 slunecnyden slunecnyden | Web | 27. srpna 2017 v 17:44 | Reagovat

Tak Terezku bych nechtěla a slepého Michala taky ne :-) Ale hezký úsměvný příběh, když se jenom čte.

5 nudistka nudistka | Web | 29. srpna 2017 v 16:12 | Reagovat

[4]: slunecnyden, ano, dnes už se tomu člověk musí pousmát.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama