• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

eroticka seznamka

29. srpna 2017 v 13:41 | nudistka |  Muži x ženy
Příběh se šťastným koncem mohl přijít jen s ním. Jmenuje se Lukáš a s Andreou se seznámil během studia na vysoké škole. Dnes jsou spolu šest let. Ušli velký kus cesty, aby spolu mohli být. Lukáš zůstal, i když se musel konfrontovat s jejím bývalým přítelem, který byl jejím stínem.
Noční můra v podobě pronásledování zhrzeným ex partnerem probíhala v začátcích jejich vztahu. Není tedy divu, že se Andrea bála, že ji Lukáš opustí, že nepochopí, co se to kolem ní děje. Bývalý přítel jim byl v patách. Nikdy nebyli sami, chodil s nimi na procházky a jezdil na výlety. Schovával se v křoví, za sloupy, ve výklencích obytných domů. Pravidelně na Andreu čekal před prací nebo před domem, kde bydlela. Vyhlížel jí dlouhé hodiny a pak když stáli proti sobě, neřekl jediné slovo. Denně jí posílal srdceryvné sms zprávy, prozváněl ji a vypisoval se na sociálních sítích: "Prosím tě, odpusť mi, už to nikdy neudělám." Andrea neodpovídala. "Přeju ti hodně štěstí s novým přítelem." Opět bez odpovědi. "Si kráva zasraná, zabiju se a budeš mě mít na svědomí."
Petrovi se po rozchodu s Andreou zhroutil celý svět. Andrea byla jeho láska ze střední školy a nechtěl se jí vzdát. Proč to tehdy skončilo? Petr byl zakřiknutý kluk. Jeho rodiče byli rozvedení. Otec jako řidič kamiónu nebýval doma a když přijel tak jenom řval nebo rozdával rány. Zřejmě trauma, které Petr neuměl zpracovat. Postupem času si našel ventil, skrze který se realizoval. Začalo to nevinnou konverzací na internetové seznamce, z které se stala závislost s podtextem auto erotiky, ukájení se prostřednictvím erotického chatu s cizími mnohdy staršími ženami. Ke skutečné fyzické nevěře chyběl jen malý krok.
Andrea krátce na to objevila ony podivné Petrovy zprávy. "Jak mohl?" divila se. "Netušila jsem, že je něčeho takového schopný." pohoršovala se. "Je odporný, hnusí se mi." Rozešla se s ním a tehdy začalo dvouleté období pronásledování.
Až s Lukášem se rozhodla celou situaci řešit. Navštívila poradnu, kde ji nabádali k opatrnosti, neboť se Petrovo pronásledování stupňovalo a oprávněně se obávali, že by ji mohl fyzicky napadnout. "V případě nouze se obraťte na policii." V té době Andrea zjistila, že je těhotná. Bála se o sebe i o dítě. Rozhodli se s Lukášem udělat další krok v jejich vztahu, začali spolu bydlet. Lukáš tak mohl na Andreu více dohlédnout. Petr se k ní marně snažil dostat. Všichni jejich společní známí a rodina už tehdy věděli, co se děje a nikdo mu nechtěl říct, kde Andrea je. Petr se postupem času upnul na jinou ženu, kterou si jak jinak našel přes erotický chat. Andrea porodila zdravou holčičku a společně s Lukášem plánují svatbu.


Jak přijímáte rozchod? Jste ti, co dostávají kopačky nebo je naopak rozdávají?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 1. září 2017 v 20:40 | Reagovat

Ještě že to nakonec dopadlo dobře! Já bych bývalého přítele nedovedla tak pronásledovat, je to pěkné zvrhlé!

2 Alfasamicka Alfasamicka | 1. září 2017 v 23:17 | Reagovat

Ahoj. Moc prosim o radu. Jsem tu nova. Pisu o podobnych tematech. Da se zde nejak nastavit sledovani blogu? rada bych si te pridala. Dekuji za radu alfasamickaaa.blog.cz

3 Jull Jull | Web | 3. září 2017 v 14:54 | Reagovat

Vůbec si neumím představit, že by mě někdo takhle pronásledoval, je to fakt naprosto divné. :D A už vůbec si neumím představit, že bych někoho já takhle pronásledovala. :D Vždyť to muselo být tomu člověku jasné, že tohle úplně není ta správná cesta, ne? :D
No, tak hlavně, že to dopadlo dobře! :)

4 nudistka nudistka | Web | 9. září 2017 v 11:05 | Reagovat

[1]: Eliss, zdravím tě. Ano, nakonec tento  nedopsaný příběh dopadl dobře, věřím, že bude i slibně pokračovat.

[2]: Alfasamicka, Ahoj. Sledování blogu nastavit nelze, co tedy vím. Přidat si mě můžeš i tak třeba do menu nebo zápatí stránky, tak to většinou blogeři dělávají. Ano, už jsem si něco málo od tebe četla ;-)

[3]: Jull, obávám se, že zmíněnému chlapci to jasné nebylo. Jsou totiž lidé, kteří nerozlišují věci na správné a špatné, dobré a zlé. Sice mu po čase došlo, že je konec, ale že by se cítil trapně? Ne, opravdová a upřímná omluvila od něj nikdy nepřišla a myslím, že by o ni nikdo ani nestál. Ano, nejdůležitější je, že to dopadlo dobře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama