• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Exekuce

13. srpna 2017 v 9:23 | nudistka |  Muži x ženy
Aneta patří mezi svobodné maminky, které se rozhodly mít dítě po třicítce. Na výchovu malého Patrika zůstala sama. Vztah s tatínkem se rozpadl, sešlo ze společného bydlení i svatby.
Její tehdejší přítel Filip byl v posledních měsících nepříjemný a vzteklý. Ztrácel pevnou půdu pod nohama a na vině byla samozřejmě Aneta. Jako pan podnikatel si žil na vysoké noze. Pro udržení svého postavení by udělal cokoliv. Pocit, že všechno ztrácí, jej ničil, ale nevzdával se.
Z neúspěchu bylo drama. Prodal dům a postupně se zbavoval svých firem. Nikde nesmělo být uvedeno jeho jméno. Na adrese trvalého pobytu, který měl mimochodem psaný u maminky, se nevyskytoval. Obsílky nepřebíral. Nechával se zapírat rodinou, přáteli i zaměstnanci.
Přestěhoval se z Ostravy do Prahy, kde mu zůstalo ještě pár přátel, kteří byli ochotni pustit se s ním do obchodování. Jako tichý společník si i nadále žil na poměrně vysoké úrovni. Pronajal si byt v rezidenční pražské čtvrti, do práce jezdil v BMW. Od pohledu chudáček, kterého stíhá exekuce.
K Anetině smůle jí byl po přestěhování mnohem blíž, než by si přála. Denně jí volal jen proto, aby jí řekl, jak je hloupá, že jej nechala. Prorokoval jí bídu s nouzí. Kluka si brával jednou za čtrnáct dní a někdy ani to ne. Nebylo na něj spolehnutí. Nejednou zapomněl malého Patrika vyzvednout ze školky. Vracel jej o hodiny později, než si s Anetou domluvili. Aneta v takových chvílích umírala strachy. Nezvedal jí schválně telefon. "Jen ať se bojí."
Aneta měla Patrika ve výhradní péči. Filip měl soudem určenou vyživovací povinnost ve výši dvacet pět tisíc korun měsíčně. Nepodařilo se mu přesvědčit soud o své špatné finanční situace. Důkazy hovořily jasně. "Bydlíte v rezidenci, jezdíte vozem této značky a máte roční členství v golfovém klubu, jste tedy natolik finančně zajištěný, abyste hradil výživné v plné výši." A bylo rozhodnuto.
Filip se rozhodl Anetě ztrpčovat život řadou naschválů. Kopal kolem sebe mnohem víc než dřív. Aneta pro něj byla sprostá děvka, která se jej snaží okrást. Malý Patrik mezi nimi to všechno viděl a slyšel. Občas si pustil pusinku na špacír a to se pak Aneta hanbou propadala. "Maminka nevaří, nosí domů zbytky." vyprávěl učitelce ze školky. "Maminka nemá peníze, proto mi nemůže koupit zimní bundu." vyprávěl pro změnu na kroužku gymnastiky.
Všechno to byla pravda. Děti nelžou, jsou bezprostřední a mnohdy řeknou i to, co nevědí. Aneta skutečně nevařila. Peníze ovšem měla, dostávala výživné a chodila do práce. Pravdou bylo a je, že milovala drahé kabelky a lodičky.
Co ovšem nebyla pravda, bylo obvinění, že ji Filip fyzicky napadl. Byl hrubý a sprostý to ano, ale nebyl násilník. "Nikam s tebou nejedu." křičel Patrik. "Proč to říkáš, vždyť si se tak těšil." divil se Filip. "Protože si zlý." kňoural Patrik a utekl. Filip se za ním ze strachu rozběl. Co kdyby upadl a zranil se. "Co to děláš, víš, že to nesmíš?!" huboval ho. "Omlouvám se, tati." fňukal Patrik. Nakonec společně odjeli, ale Patrik měl podmínku. Filip musel na kus papíru napsat: "Mám rád maminku."


Exekuovali jste někdy svého partnera nebo děti? Co si přejete a jaké máte podmínky?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 beallara beallara | 21. srpna 2017 v 11:23 | Reagovat

Otec mého dítěte šel za neplacení na mé dítě sedět, musíš být důsledná a pak se dostaneš nejen k penězům svého dítěte, ale k spravedlnosti.
Exekuce...neuteče před ní nikdo, je to šílená deziluze. Dnes je systém tak nádherně propojený, že díky datovým schránkám dohledají každého, jen se přihlásí a přihlásit se občas musí každý.
Na každé prase je voda vaří, vždy je to otázka času ;-)

2 slunecnyden slunecnyden | Web | 27. srpna 2017 v 17:40 | Reagovat

Nejtěžší je zachovat porozvodový klid. Při rozvodu na sebe lidé nakydají kdeco, ale pak si musí říct, že v zájmu dítěte spolu budou vycházet. A k tomu je potřeba hooodně rozumu, aby zklidnil emoce.

3 nudistka nudistka | Web | 29. srpna 2017 v 16:11 | Reagovat

[2]: slunecnyden, někdy je vhodné zachovat klid, ale ne vždy je to možné. Rozum a emoce nejdou dohromady. Rozum nám říká a emoce mnohdy velí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama