• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

francouzské brambory

28. září 2017 v 15:06 | nudistka |  Muži x ženy
Anežka jednou, dvakrát týdně přespávala u Edy. Každé takové přespání začínalo sexem a končívalo spřádáním plánů jak ho sbalit. Anežka tak nějak doufala, že ji Eda oficiálně přijme do svého života. Že bude představena jeho přátelům jako jeho partnerka.
Udělat z milenky partnerku není tak jednoduché jak by se mohlo na první pohled zdát. Eda byl svobodný, bez závazků, ale plný strachu, že všem ženským jde jen o jeho peníze. Eda byl podnikatel, na kterého peněz chtivé ženy stály fronty a mezi nimi i jeho obchodní partnerka.
Co si budeme nalhávat, Anežka v tomhle nebyla jiná. Uměla to v posteli a byla tak trochu herečka se sklonem být přehnaně skromná. "Nečekám od toho něco víc." přesvědčovala ho a pak si ve výkladní skříni vyhlídla kožený kabátek, kterým se chlubila. Nechyběla jí trpělivost. Bylo otázkou času, kdy se dostane k Edovu kontu, ale nejprve se musela zbavit jeho nadržené obchodní partnerky.
Jen si to představte, jste u svého milence, rozdáváte si to v posteli a v tom nejlepším mu začne zvonit telefon. "Volá Sofie, to musím vzít." Orgasmus vyprchá, ta potvora ve vás uteče jako džin z lahve. Ještě zpocená to zkoušíte znovu a on vám řekne: "Musím jít, klidně tu zůstaň, za chvilku budu zpátky." a zavře za sebou dveře. Možná byste se vztekle oblékly a odešly, ale Anežka čekala. Z pár minut byly tři hodiny. Ze samého čekání na ní padla únava. Ze spaní jí probral polibek na tvář a Edův provinilý úsměv.
"Sofie byla nakupovat, potřebovala vynést nákup." zní z jeho úst jako omluva. "Pět kilo brambor prostě nebude tahat." Smála se Anežka u skleničky vína. "Slyšíš, jak trapně to zní?" ptala se mě. "Slyším a co bude příště?" Ta otázka musela padnout. "Žádné příště nebude." zasyčela Anežka, ale Sofie byla mazaná, takových příště ještě bylo. Když to nebyl nákup, byla to píchlá pneumatika, prasklá žárovka v koupelně, zastrčená sirka v zámku ode dveří a jiné hlouposti, které vyžadovali Edovu asistenci.
Na Sofii bylo krátké i Anežčino kulinářské umění a její legendární francouzské brambory. Když Sofie zavolala, nebylo nic, co by Edu udrželo doma. Eda si odmítal přiznat, že by Sofie chtěla být něčím víc, minimálně do doby než jej opět pod nějakou záminkou vylákala k sobě do bytu, kde na něj čekala vysvlečená se skleničkou vychlazeného šampaňského. Možná s ní spal možná ne, ale proč mu to tedy trvalo tak dlouho? Krátce na to jí vyplatil její obchodní podíl.
Anežce se ulevilo. Letité přetahování a boje o Edu ustaly. Už jí nic nebránilo v tom, aby si Edu k sobě nadobro připoutala. Zvolila osvědčený způsob. Otěhotněla a porodila mu zdravou holčičku.

Dáváte muži najíst?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama