• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Přání k narozeninám

28. října 2017 v 7:52 | nudistka |  Muži x ženy
Kolegyně Maruška mě a ještě další kolegyně pozvala na malou oslavu narozenin. Bylo jí tehdy dvacet pět let. Sešly jsme se v jedné restauraci v Praze nedaleko stanice metra, kde jsme věděly, že mají jak dobré jídlo, tak víno. Léto bylo v plném rozpuku, a proto jsme se rozhodly, že se posadíme na předzahrádku. Objednaly jsme si lahev vína, těch lahví bylo za večer víc, ale to k oslavám patří.
Popřály jsme jí a předaly dárky, pár drobností, o kterých jsme věděly, že jí udělají radost. Smály jsme se. Historka střídala historku. Ukápla jedna, druhá i třetí slzička. Srdeční smích vystřídalo šílenství, které jak každý dobře ví, prodlužuje život. Z pár slz byly proudy. Smích nebral konce.
Snad to bylo tím smíchem, dobrou náladou a naší bezstarostností, že to k nám přivábilo onoho cizince, který se posadil u vedlejšího stolu a objednal si pivo. Nevěnovali jsme mu valnou pozornost a dál se bavily až do chvíle, kdy do mne Lenka začala šťouchat a cosi drmolila na adresu toho pána v kraťasech a nátělníku. Již trochu pod vlivem vína jsem jí bohužel nerozuměla, přesto jsem se otočila jeho směrem. A poněvadž jsem byla a stále jsem slušná dívka, podívala jsem se mu do tváře nebo spíše do očí, to jediné totiž bylo přes rozevřené noviny, které před sebou držel, vidět.
Nebyl mi ničím podezřelý. Tázavě jsem se obrátila zpět na Lenku. "Co, co?" Lenka drmolila dál to svoje, co to ale bylo, jsem nedokázala v tu chvíli rozluštit. Jediná Táňa zřejmě pochopila její šifru. Otočila se po cizinci, během vteřiny zhodnotila situaci, napřáhla ruku a noviny mu připlácla na rozkrok. A to cizinec nečekal. Přiznávám, že ani já ne.
Samým překvapením jsem tikala pohledem z Táni na Lenku. "Řekne mi někdo, co se tu sakra děje?" nevydržela jsem. "Odejděte, tady si ptáka honit nebudete!" zavelela Táňa na cizince. Pán se zvedl a dal se na útěk. S očima na vrch hlavy jsem sledovala, jak onanista mizí někde v davu. Na to se Lence rozvázal jazyk, úlek vystřídalo svědectví. "Honil si za novinami ptáka, hypnotizoval mě pohledem a já, já si říkala, Bože, on tady vyvrcholí." vysypala ze sebe. "By mě, nás postříkal."
Do toho přišla obsluha a začala se shánět po cizinci. "Pán už odešel?" ptala se servírka. Táňa ji odpověděla, že onanistu vyhodila. Do té doby nemluvná Maruška jako by procitla ze staletého spánku a starostlivě se zeptala: "Zaplatil ten pán účet?" Vyprskly jsme smíchy. "Tak on si ho tu honí a tebe zajímá, jestli za sebe zaplatil?"
Ano, pán zaplatil. Nebyl to ani cizinec, ale Čech v převleku. Celý večer jsme se smály Marušce a její péči o jeho účet. Přijala to s humorem, oslava pokračovala dál. Smích nás neopouštěl. Před půlnocí jsme se rozešly. Jen Lenka z toho měla trauma, musely jsme ji doprovodit domů.
O čtrnáct dní později se nám Lenka svěřila, že onanistu potkala, ale on ji nepoznal. Stál mezi lidmi na přechodu u křižovatky. Jak tvrdila, poznala by ho mezi tisíci.

Maruško, ještě jednou všechno nejlepší aneb přírodě neporučíš. A co Vy poznáte svého onanistu?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 29. října 2017 v 8:28 | Reagovat

Těžko říct jestli je takový člověk k smíchu nebo k pláči ;-)

2 Kitty Kitty | E-mail | Web | 29. října 2017 v 15:35 | Reagovat

Píšeš dobře, zřejmě k tobě začnu vyšlapávat cestičku. Jenže tu nemáš přihlašovací formulář - dáš ho na blog? Zřejmě nebudu sama, pěkně se to čte a má to punc života :-)

3 nudistka nudistka | Web | 30. října 2017 v 19:14 | Reagovat

[1]: Eliss, proč brečet nad někým, kdo očividně strádá a místo, aby si našel ženskou, tak se hoňká v restauraci. Směju se tomu i dnes, když si na to vzpomenu. ;-)

[2]: Kitty, děkuju, jsem ráda, že se ti to četlo dobře a pokud zavítáš znovu, budu ještě raději. PS: odběr novinek jsem přidala do nabídky menu. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama