• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Vánoční dárky

29. listopadu 2017 v 8:00 | nudistka |  Muži x ženy
Kamilu jsem vždy považovala za specialistku na dárky a to nejen ty vánoční. Dárky od ní byly speciální tím, že na nich bylo vidět, že vás poslouchá, že dobře ví, co si přejete. Dokázala strávit hodiny vybíráním toho nejvhodnějšího dárku pro své rodiče, sourozence, blízké známé a partnera. Nikdy by vás neodbyla tzv. praktickým dárkem do kuchyně, dárkovou sadou sprchových gelů, bonboniérou ani lahví vaječného likéru. Obálku s penězi namísto dárku, který by vás vystihl, považovala za neomluvitelný prohřešek.
Kamila nehřešila a to ani tehdy, když hřešilo její okolí včetně jejího přítele Filipa. Filip byl o deset let starší, těžký pohodář, který se držel maminčiny sukně, i když už měl dávno věk na to, aby se odstěhoval a osamostatnil. Bydlení doma mu poskytovalo určité výhody, ale soukromí to nebylo.
A právě proto jej Kamila žádala, aby si vánoční dárky, které mu koupila, rozbalil až doma, ale v soukromí. "Hlavně to nerozbaluj před matkou, slyšíš?" prosila ho. "Jo, neboj se." Moc mu to nevěřila, spíš měla pocit, že ji odbyl. Kdy ji poslechl naposledy? Vlastně nikdy.
Kdyby to bylo jen trochu možné rozbalil by dárky hned za dveřmi, ale nechtěl ji zklamat, počkal až bude doma. V kuchyni začal trhat balicí papír. Při pozorování jeho počínání byste netipovali, že je to dospělý chlap, ale spíše byste měli za to, že je mu osm. Mělo to ovšem jeden háček. Malí kluci nedostávají škrtící kroužky na penis, pouta, důtky ani pánská tanga. Němý úžas vystřídal povzdech. "Že já vůl s tím rozbalováním nepočkal, jak mě prosila." "Tak ukaž Filipe, co si to dostal." ozvalo se mezi dveřmi. "Co to má být?" vykřikla zděšeně Filipova matka. "Od koho si ty hrůzy dostal, fuj, dej to pryč?!" "Ale od kamarádů, to je takový jejich vtip." "Vtip říkáš?" Filip se zvedl a odešel do svého pokoje, neměl chuť něco vysvětlovat.
Nazítří přijel ke Kamile s dárky, aby si je rozbalila. Jaké překvapení ji čekalo, když si stáhl kalhoty a místo trenýrek měl na sobě pánská tanga. Prošel se jí po bytě, aby si jej mohla pěkně prohlédnout. Kamila omdlévala hrůzou. "Sundej to." volala. "To je rychlost, jak si má paní přeje." Celý natěšený je ze sebe stáhl. Místo akce po něm hodila ručníkem. "Dej si to kolem pasu." "Co blbneš, já myslel." "Kdyby ses viděl, je to asexuální." smála se. "Proč si mi je tedy kupovala?" ptal se dotčeně. "Protože je měli všude." Byla to tehdy úplná novinka. "Promiň, spletla jsem se, vůbec mě to nevzrušuje." přiznala se.
Filip se vrátil k nošení trenýrek. Tanga nehodil do koše, jak by se mohlo zdát, ale nosil je dál, jen ne před Kamilou. Jak sám tvrdil, bylo to pohodlnější. "Ať si to nosí, mně je to jedno, hlavě, že já už to nikdy neuvidím."

Je něco, co byste nikdy nechtěli rozbalit pod vánočním stromečkem?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miriabel miriabel | Web | 29. listopadu 2017 v 19:25 | Reagovat

Mela jsem dlouholeteho pritele, kazde Vanoce jsem si prala zasnubni prstynek. Nebo aspon na narozeniny, co je mam za chvili po nich. Jednou se pred myma narozeninama cely den neukazal, nebral telefon... A prinesl mi stolni hru. Pritom me stolni hry hrozne nebavi (krom scrabble) a kazdy to vi. Tenkrat se mi to zdalo jako nejhorsi darek, dneska se tomu zasmeju :)

2 Ježurka Ježurka | Web | 30. listopadu 2017 v 16:58 | Reagovat

Mám Vánoce ráda, ale že bych něco extra chtěla pod stromečkem, to už mám za sebou. Mně stačí, budeme-li jako rodina spolu a budeme zdraví. Ale tys mne opravdu pobavila. :-)

3 nudistka nudistka | Web | 23. ledna 2018 v 10:14 | Reagovat

[1]: miriabel, jak já ti rozumím, dostala jsem nesčetně takových podivných dárků, které jako by říkaly "Ten chlap tě vůbec nezná" ;-)

[2]: Ježurka, jsem ráda, že tě příběh pobavil. Člověk se musí umět zasmát.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama