• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Vánoční přání

25. prosince 2017 v 10:33 | nudistka |  Muži x ženy
Karel a Karel se nastěhovali před jedenácti lety do malé garsoniéry v prvním patře po té, co byla předchozí nájemci nucena byt opustit. Jejich předchůdkyně byla odkudsi z východu a provozovala v pronajatém bytečku nejstarší volnou živnost. Ve dne v noci se do okolí bytových domů, které spojovala společná zahrada, nesel křik, vzlykání a steny. Po sexu následovala snídaně, oběd nebo svačinka u plastového stolečku na balkóně. Polonazí muži a polonahé ženy se rozvalovali v plastovém křesílku, popili, pojedli a nakonec zaplatili. Sedm dní v týdnu po dvacet čtyři hodin denně se sousedi společně se Štěpánkou stávali nedobrovolnými voayery.
"Od té doby, co tu bydlí Karel s Karlem je klid." libovala si Štěpánka. Po předchozí zprostředkované vášni se jí nestýskalo. "Ani netušíš jaké to je udělat si kafe a v klidu si jej vypít." říkávala. "Jen tak si sedět na balkóně, poslouchat ptáky a slunit se." dodala zasněně.
Štěpánka nebyla žádná puritánka. Jen nevyznávala sex za peníze. Dávala přednost jednomu stálému partnerovi, se kterým sdílela intimnosti a projevy lásky. K milování nepotřebovala čumily ani posluchače. "Jsou to ale fešáci." rozplývala se. Přitakala jsem. Byli to chlapi samej sval a šlacha, radost pohledět. A ty jejich pevné zadečky. Chválou jsme tehdy nešetřily. Byla radost chodit ke Štěpánce na návštěvu. Karel s Karlem se rychle stali součástí komunity a nás děvčata po čase přestalo bavit je pořád dokola okukovat. Namlsaly jsme se, ale nepřejedly. Svým způsobem jsme si je oblíbily a měly je rády.
Jaký to byl ale šok, když si Karel začal vodit mladé zajíčky do bytečku, zatímco byl Kája v práci. Obětí a pusinky se nedaly uhlídat. Nejednou ho Štěpánka přistihla při loučení se s kulíšky před domem. "Aspoň byl tak slušný a zavolal jim taxi." Jako by ho hájila, ale přesto byla zklamaná. "To špatně skončí."
Letošní Vánoce tráví Karel sám. Kája mu na jeho opakovanou nevěru přišel a odstěhoval se. "Ten Karel je, ale prase." ulevila si Štěpánka. "Kurevník je to." vztekala se. Jako by podváděl ji a ne Káju. Letos u Karla s Karlem nesvítí světýlka ani nestojí vánoční stromeček. A co by si Karel přál? No, přeci, aby se Kája vrátil a odpustil mu.

Jaké je vaše vánoční přání?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 25. prosince 2017 v 11:24 | Reagovat

Opakovaná nevěra by se asi odpouštět neměla...

2 nudistka nudistka | Web | 23. ledna 2018 v 10:02 | Reagovat

[1]: Eliss, za sebe můžu říct, že bych neodpustila ani jednu nevěru. V tomto nejsem tolerantní, nerada se dělím o partnery, ale chápu, že někdo jiný, může odpustit jednou, dvakrát, třikrát a nebo taky ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama