• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Láska nebeská

18. ledna 2018 v 13:08 | nudistka |  Muži x ženy
"Sakra, Kamile, kdy už to přestaneš zkoušet?" Kamil mlaskne a odpoví: "Nikdy." Eliška rezignuje. Kamila zná už několik let a nebylo jediné kávy nebo skleničky vína, aby to na ni nezkoušel. Kamil byl a je chlap na roztrhání. Rozdal by se každé, která by ho chtěla. Že je ženatý a má dvě děti? Ano, má, ale komu to vadí? "Jsem ženatý, ne, nemocný."
Pro Elišku jako by byl. A přesto, že ji jeho ustavičné snahy dostat ji do postele, otravovaly, neodmítla ani jedno jeho pozvání. Kamil byl chytrý a vtipný. Jejich několika hodinové debaty ji bavily. Nebylo téma, na které by neuměl odpovědět a to ji imponovalo.
Nevyslovené očekávání přerostlo v napětí. Eliška zůstávala ve střehu a Kamil se nevzdával. "Však já ji jednou dostanu." říkal si pro sebe. "Proč máš tolik ženských?" ptala se. "Mám rád sex." "A co tvoje žena?" pokračovala. "Ta o tom ví." Eliška se zarazila. "Chceš říct, že máte volný vztah?" "Tak nějak." "Tomu nerozumím, ví nebo neví tvoje žena o tom, že máš milenky?" ptala se už trochu podrážděně. "Ví, ne, neví, vlastně sám nevím." Eliška zrudla vzteky. "Já myslela, že otevřený vztah je, když se partneři domluví na tom, že budou mít i jiné partnery, ale vždy se k sobě vrátí?" "Proč tě to vlastně zajímá?" obrátil. "Protože tu celou dobu hraješ divadlo, jak jsi čestný a otevřený."
"Mám takový pocit, že tvoje žena ví, kuloví." Kamil zvedl hlavu a to, co si dosud myslel, se odráželo v její tváři. Pohrdala jím. Hanbou by se nejraději propadl. Byla jeho zpovědnicí, vrbou. Věděla o každé z jeho milenek. Kdyby chtěla, zničí ho, rozmázne jako švába.
"Jednou se mě manželka ptala." dodal, aby ulevil svému svědomí. "A cos jí odpověděl?" "Že milenku nemám a že bych jí to řekl, kdyby nějaká jiná byla." odmlčel se. "Jsi srab, ne, ty si ještě něco horšího." Hledala slova. "Jsi ubožák, ale neboj, neprásknu tě, protože ty se přiznáš sám." Dopila a odešla.
A než se Kamil nadál, jeho žena si našla milence. "Simono, ty někoho máš?" vyčítal své ženě. "Nebuď blázen, nikoho nemám, a kdybych měla, řekla bych ti to."

Novomanželé si slibují, že spolu zůstanou v dobrém i ve zlém, dokud je smrt nerozdělí. Zůstali byste nebo odešli?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 19. ledna 2018 v 13:40 | Reagovat

V prvé řadě bych se neoženil s křivou!

:) Kdybych se oženil, jistě by to byla éterická bytost, která by uměla zpívat a vyměnit převodovku v autě a taky by byla čestná, přímá a nepodváděla by!

2 nudistka nudistka | Web | 23. ledna 2018 v 9:59 | Reagovat

[1]: stuprum, mno víš, když nechceš, aby ti druzí ubližovali, neubližuj, je to prosté :) jako v tomto případě, kdyby nebyl Kamil na ženské a věnoval se manželce i dětem, nedopadlo by to tak, jak to dopadlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama