• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Pálení čarodějnic

30. dubna 2018 v 9:49 | nudistka |  Muži x ženy
Když se rozhodnete neúčastnit se všeobecného juchání v den, kdy hoří ohně a pálí čarodějnice, je nutné nabídnout chlapům jiný beztrestný druh zábavy. A proto jsme je vytáhly do jedné malé zastrčené hospůdky, daleko od všeho toho kouře, plastových kelímků a spálených buřtů.
Chlapi byli nadšení. Vidina půllitru a pěny u huby byla silná. Začali si šeptat "Vožereme se."" I by se tak zřejmě stalo, kdyby nevzali nohy na ramena dřív, než jsme se stihli rozkoukat a posadit se ke stolu. Pivo ten večer teklo proudem, jen ti naši chlapi to neuměli ocenit.
V hospůdce to vřelo, ten večer byla narvaná k prasknutí, doslova hlava na hlavě. Vtrhli jsme dovnitř, chlapi samozřejmě jako první, aby urvali nějaká ta volná místa, ale volno nebylo. Navrhla jsem, že si dáme pivečko na stojáka u výčepu, ale jako bych mluvila sama k sobě. Rozhlížím se, točím se tam jako káča a chlapi nikde. "Kde jste?" Žádná odpověď jen smích. "Holka, ti už ti dávno utekli?" "Co, kam, proč?" vykloktala jsem.
Jak se tam tak nechápavě točím, narazím do obsluhy. Říkám "Promiňte" a nechávám se hypnotizovat poprsím té slečny, která obsluhuje od pasu nahoru nahá. Cítila jsem, jak se mi žene krev do tváří. Byla jsem si jistá, že rudnu. Byl to stud, poníže a fascinace. Kdybyste ji viděli, co ji, ale ta prsa, velká, obří, taky byste tam stáli jako přibytí. Ale co ustála jsem to, protože velké holky z boje neutíkají. Bylo to takříkajíc o prsa nebo spíše o velikost košíčků. Její prsa se stala legendou pro ostudu těch našich mezků, co se klepali strachy na ulici, zatímco já jsem sváděla osobní boj s miss výčepu.

Před čím utíkáte Vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ježurka Ježurka | Web | 2. května 2018 v 14:32 | Reagovat

No, to je dobrý! Doufám, že tam nestojíš ještě dnes? :-D

2 nudistka nudistka | Web | 6. června 2018 v 20:32 | Reagovat

[1]: Ježurka, ne, ne, nestojím. Rychle jsem se otřepala. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama