• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Maminka

2. července 2018 v 12:58 | nudistka |  Muži x ženy
Eliška chtěla dítě a tak se našel František, který jí ho udělal. Plán byl takový, že bude dítě, ale s biologickým otcem či snad manželem se nepočítalo. Maminky tomu ovšem chtěly jinak. Nemanželské dítě by nepřežila ani jedna. Daly hlavy dohromady a byla z toho svatba.
František neprotestoval a Elišce to bylo jedno. Měla jen jednu podmínku, a to že maminky zařídí vše, co se týče obřadu, pozvánek, hostiny i šatů. Ve svatební den jí učesaly, nalíčily, oblékly a doslova odtáhly k oltáři.
Že to byl omyl věděli oba, František i Eliška. Omyl trval dvanáct let, ale to trochu předbíhám. Pár měsíců po svatbě se narodil malý Honzík. Když mu byli čtyři roky, sepsala Eliška žádost o rozvod. Tehdejší bouřkové mraky rozehnaly, jak jinak, všudypřítomné maminky dohlížitelky. "Nerozbíjej rodinu." "Neber klukovi tátu." "Co tomu řeknou lidé."
Uteklo dalších osm let než se Eliška rozvedla. Sousedi si na ni neukazují, nezahlížejí ani nepomlouvají, jak jí bylo prorokováno s jednou vlastně dvěma výjimkami. Ach, ty maminky, které to s námi myslí dobře a neví, kdy přestat.

Také víte, co je pro druhé dobré?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama