• Na nudistické pláži jsem nikdy nebyla, ale zbloudilého nudistu na běžném koupališti jsem již několikrát zahlédla a nutno říct, že mě vždy překvapil. Ano, překvapil, byli to spíše muži - nudisti než ženy - nudistky. A tím se dostávám k hlavnímu tématu, kterým jsou "muži" a o těch také budu na nudistka.blog.cz psát.

Sex ve městě

2. července 2018 v 10:49 | nudistka |  Muži x ženy
Minulou noc jsem se vyspala se třemi chlapy. Ležela jsem zpocená v posteli a říkala si "Ty rajdo, to se dělá?" Souhlasně pokyvuji hlavou. Zavřu oči a vidím ho před sebou, je nahý. "Co mě dělá šťastnou?" Hladit jeho dokonalé tělo, líbat jeho jizvy, když mě nechá.
Nemluvíme. Nechám ho, ať si mě vezme. Drží mě a nepovolí. Je můj poslední a tak si ho budu pamatovat. Není jedním z davu, co zaboří hlavu do tvého klína a celý večer ji nevystrčí. "Tady není krtkovo." Zná více jak jednu techniku. "Zaplať pán bůh." Hihňám se, jak naivní a šílené.
Pravé živočišné peklo v kalhotkách. Trochu se stydím, právě mi došlo, že neznám jeho jméno. Nepředstavil se a já se neptala. Doprovodil mě domů, snad abych se nebála stínů. Políbil mě na čelo a zmizel ve tmě. Věřím, že jsem s tímhle sexy bojovníkem neviděla naposledy a slibuji, že příště se zeptám na jméno.

Bojujete za práva žen nebo můžu?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama